Açılıyor...

About Us

Starmobi Furniture

STARMOBİ, started its production life with furniture and decoration production in 1981 and opened its first showroom in 1990. STARMOBI, which does not mislead the service concept from the line of being trusted, has expanded its production and display capacity in the face of the demand shown in the products offered for sale.

STARMOBI, which has expanded its product range in line with the experiences and experiences it has added in the past years, has always been open to change and follows world furniture fashion closely. With its experienced staff, we provide interior architect support and produce solutions at the request of our customers.

To see the quality of STARMOBI and its creative designs, we expect you to welcome our valued customers to our MASKO showroom.

VİZYON

Yenilikçi kimliğimiz ve özgün tasarımlarımız ile global pazarlarda mobilya sektörünün öncüsü olmak. Dünyayı ve teknolojiyi yakından takip ederek tasarımlarımızı benzersiz kılmak. Tüketicilerin değişen ihtiyaçlarını takip ederek, yaşama değer katan, foksiyonel çözümler sunmak

MİSYON

Yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla farklı müşteri profillerini tek çatı altında toplayarak en iyi hizmeti vermek. Gelişen teknoloji ve değişen pazar koşulları içinde, kendisini devamlı yenileyerek dinamik yapısını sürdürmek. Müşterilerinin değişen ve çeşitlenen ihtiyaçlarına zengin konsepti ile anında yanıt veren özgün ve ulaşılabilir bir tasarım yelpazesi sunmak. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak.

DEĞERLERİMİZ

– Özgün ve yaratıcı tasarımlar geliştirmek.
– Kaliteli ve güvenilir çizgimizden ödün vermemek,
– Topluma ve çevreye duyarlı anlayışımızı sürdürmek,
– İnsana ve insan emeğine değer vermek,
– Dürüstlük ilkesinden ayrılmamak,
– Müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanmak,
– Yeniliklere ve değişime açık olmak.

Our Team


Celal Demir
Founder
Celal DEMİR
Cem Demir
Interior Architect & Architect
Cem DEMİR